SKYDINIAI - KARKASINIAI NAMAI

karkasinio namo gamyba | litvudas.com
karkasinio namo gamyba | litvudas.com

Skydinių - karkasinių namų gamyba pripažinta viena iš ekonomiškiausių ir ekologiškiausių sprendimų, pasižyminti mažais eksploatacijos kaštais. Šiandien jau ir Lietuvoje sparčiai populiarėjantis pasirinkimas ne tik kaip vasarnamio, bet ir kaip nuolatinio gyvenamojo namo.

Skydiniai - karkasiniai namai vertinami dėl jų patvarumo, ilgaamžiškumo, patikimumo, greitų terminų, patrauklios kainos.

Skydinio - karkasinio namo gamyba ir surinkimas iki vidaus apdailos darbų trunka apie 2 - 3 mėnesius. Skydinius - karkasinius namus gaminti bei surinkti galima bet kokiu metų laikotarpiu. Šio tipo namams nereikia masyvių pamatų, o tai irgi sutrumpina statybos laiką bei sumažina statybos kaštus.

Skydiniai - karkasiniai namai turi plačias architektūrines galimybes. Todėl galima įgyvendinti įvairius projektus pagal kiekvieno užmojus, skonį bei galimybes. Šiuos namus galima dekuoruoti įvairiomis medžiagomis tiek klinkeriu, tiek tinku ar akmenimis, bei medžio dailylentėmis.

Skydinių - karkasinių namų konstrukcijos susideda iš medinio karkaso. Vidinė dalis užpildoma akmens vata, kuri leidžia pasiekti reikiamą šiluminę varžą. Pagal šias naujausias technologijas, su aukščiausios kokybės medžiagomis pastatyti namai, turi aukštas šilumos bei energijos taupymo charakteristikas.

SKYDINIO- KARKASINIO NAMO PROJEKTO ĮGYVENDINIMAS

Atvykstate pas mus į svečius su savo svajonėmis, vizijomis turėti nuosavus namus. Mes, išklausę jūsų poreikius, nuomones, svajones, padedame jums pasirinkti tinkamą projektą.

Supažindiname jus su gaminamo namo konstrukcijomis, medžiagomis, gamybos procesu.

Suderinę galutinį namo projektą, paskaičiuojame jums kainą bei atlikimo terminus.

Gavus jūsų sutikimą su galutine kaina ir pasirašius sutartį, projektas keliauja į gamybos procesą.

Pagaminti karkasai keliauja į statybų aikštelę, kurioje mes dažniausiai užtrunkame apie 2-3 savaites.

Tada jums belieka atlikti vidaus bei išorės apdailos darbus. Jūsų patogumui ir jums pageidaujant, mes atliekame ir šiuos darbus. Savo komandoje turime interjero dizainerę, kuri sukurs jums jaukių namų interjerą.

Užbaigus visus darbus, įteikiame raktus nuo jūsų

SVAJONIŲ NAMO!

Skydinio - karkasinio namo kaina priklauso nuo pasirinktų medžiagų. Preliminariai kaina svyruoja nuo 800 - 1500 € už kvadratinį metrą, todėl galutinę projekto kainą galima įvardinti tik viską pasirinkus.

TURITE KLAUSIMŲ? SUSISIEKITE SU MUMIS